Yılmaz & Çolak Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Online Görüşme Nasıl Oluşturulur?

online-görüşme-nasıl-oluşturulur

 

1.  Uzman avukatını seç.

Hukuki destek almak istediğiniz konuda uzman avukatlarımızdan birini seçiniz.

 

2. Görüşme gün ve saatini belirle.

Seçtiğiniz avukatın hukuki danışmanlık verdiği saatlerden size uygun olanı seçerek randevu oluşturunuz. Görüşmeniz görüntülü veya sesli olabilir.

 

3. Ödemeni tamamla.

Banka veya kredi kartınız ile ödemeyi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

4. Hukuki hizmetini al.

Randevu saatinizden önce tarafınıza SMS ile link gönderilir, bu link üzerinden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Online Hukuki Danışmanlık Sistemi Hakkında

Yılmaz & Çolak Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti Sistemi gerçek veya tüzel kişilerin günlük hayatlarında yaşadıkları hukuki problemleri çözümleyebilmek, müvekkillerinin doğru bir hukuki süreç izlemesini sağlayabilmek amacıyla kurulmuş bir hizmet platformudur.

Günümüz şartlarında karşılaşılan sorunlar için internet üzerinden bilgi almak oldukça kolay olsa da internet üzerindeki bilgilerin güvenilirliği tartışmaya açık olup üstelik her sorun da kendi nezdinde değerlendirilmesi gereken çözümler istemektedir. Dolayısıyla en sağlıklı yol, hukuki destek almak istediğiniz konuya ilişkin uzman bir avukatla görüşmektir. Hizmet yelpazesi departmanlara ayrılarak alanında uzmanlaşan avukat ekibimiz dinamik bir yapıya sahip olup sizlere etkin ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Gündelik hayatın yoğunluğunda ofis ortamına gelip hukuki danışmanlık hizmeti almak için müsait bir zaman dilimi olmayanlar, hukuk büromuzun bulunduğu il olan Karabük’te ikamet etmeyenler veya hızlı bir şekilde danışmanlık hizmeti alarak zaman tasarrufunda bulunmak isteyenler online hukuki danışmanlık sistemimizden faydalanabilmektedir. Online hukuki danışmanlık hizmeti, talep ettiğiniz gün ve saat diliminde seçtiğiniz uzman avukatımız ile gerçekleştirilmektedir.

Online-Hukuki-Danışmanlık-Karabük-Avukat

Avukatlarımızın özgeçmişlerine ulaşmak için lütfen fotoğrafların üzerine tıklayınız.

Av. Yusuf ÇOLAK

Aile Hukuku / Ceza Hukuku / İcra Hukuku / İş HukukuKVKK Hukuku / Sağlık Hukuku / Sigorta Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında uzmanlaşmış olan avukatımızdan online hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Av. Samet YILMAZ

Aile Hukuku / İdare Hukuku / İş Hukuku / Kira Hukuku / Miras Hukuku / Tüketici Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında uzmanlaşmış olan avukatımızdan online hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Av. Ümithan KAPLAN

av. ümithan kaplan

Aile HukukuCeza Hukuku / İcra Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında uzmanlaşmış olan avukatımızdan online hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Av. Elif Simge ÖZTÜRK

Aile Hukukuİdare Hukukuİş Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanında uzmanlaşmış olan avukatımızdan online hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Online Görüşme Ücreti Ne Kadar?

Hukuki danışmanlık ücretleri, Türkiye Barolar Birliği tarafından yıllık olarak belirlenen “Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi” üzerinden hesaplanmakta olup 45 dakikalık görüşme ücreti 1500 TL’dir. 

2. Cep Telefonuyla Görüşmeye Katılabilir miyim?

Online hukuki danışmanlık hizmeti için görüşmeye ister cep telefonu ister bilgisayarınızdan girerek katılım sağlayabilirsiniz.

3. Konuyla İlgili Belgeleri Görüşme Öncesinde Avukatıma Gönderebilir miyim?

Online hukuki danışmanlık hizmeti almak istediğiniz konu ile ilgili avukatınıza iletmek istediğiniz belgeleri, görüşme öncesi veya sırasında mail üzerinden gönderim sağlayabilirsiniz.

4. Yılmaz & Çolak Online Hukuki Danışmanlık Sisteminde Kişisel Verilerimin Güvenliği Sağlanıyor mu?

Yılmaz & Çolak Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti platformunda görüntüleriniz kaydedilmemekte olup gönderdiğiniz belgeler, paylaştığınız bilgiler de tümüyle gizlilik politikası çerçevesinde korunmaktadır.

5. Görüntülü Konuşma Esnasında Görüntüm Kaydedilir mi?

Kişisel verilerinizin gizliliği esasımızdır, dolayısıyla görüntüleriniz görüşme esnasında kaydedilmez.

6. Görüntümü Kapatarak Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti Alabilir miyim?

Yılmaz & Çolak Online Hukuki Danışmanlık Hizmeti platformundan hizmet alırken dilerseniz görüntünüzü kapatarak sadece sesli olarak görüşme sağlayabilirsiniz.

6. Aldığım Online Hukuki Danışmanlık Hizmetini Ne Zamana Kadar İptal Edebilirim?

Satın aldığınız online hukuki danışmanlık hizmetini, hizmet saatinden iki saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.

7. Aldığım Online Hukuki Danışmanlık Hizmetini Nasıl İptal Edebilirim?

Online hukuki danışmanlık hizmeti talebinde bulunmuş, ödemeyi gerçekleştirmiş ama ilgili işlemi iptal etmek istiyor iseniz; bu durumu bize e-posta, mesaj veya arama yolu ile bildirmelisiniz.

8. İptal Ettiğim Online Hukuki Danışmanlık Hizmetinin Ücreti İade Edilir mi?

Online hukuki danışmanlık hizmetinin saatinden iki saat öncesine kadar hizmet iptal işlemini gerçekleştirdiyseniz ücretiniz sonraki birkaç gün içerisinde tarafınıza iade edilir.

9. Yılmaz & Çolak Online Hukuki Danışmanlık Sistemi ile İlgili Daha Fazla Sorum Var, Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Aklınıza takılan daha fazla soru için e-posta, mesaj veya arama yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.